Dietetyk
Maja Lewandowska

Cześć! :)

Mam na imię Maja i na co dzień zajmuję się komponowaniem zaleceń żywieniowych oraz jadłospisów służących odchudzaniu. Jeśli chcesz aby Twoja dieta była smaczna i prosta – nie mogłaś lepiej trafić :)

Komponuję proste, domowe posiłki składające się z ogólnodostępnych składników. Smaczne przepisy na pewno przypadną do gustu także reszcie rodziny :)

Jeśli potrzebujesz wsparcia w odchudzaniu i regularnej dawki motywacji do działania - serdecznie zapraszam Cię do współpracy stacjonarnej w gabinecie. Jeśli natomiast jesteś zmotywowana lecz brakuje Ci wiedzy lub pomysłów na jadłospis - zajrzyj do mojego sklepu, na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Loader

Z wykształcenia jestem absolwentką medycznego oddziału Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie zdobyłam tytuł magistra Dietetyki. Możesz więc być spokojny, że Twoje zalecenia będą oparte na założeniach zdrowego odżywiania 🙂

 

Pracuję przede wszystkim z osobami, które pragną zrzucić zbędne kilogramy, zarówno z osobami zdrowymi jak i cierpiącym na Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność, cukrzycę typu II, hiperlipidemię czy zespół policystycznych jajników.

Moje pasje

Loader

Jako, że mój mąż jest zagorzałym fanem piłki nożnej, chcąc nie chcąc, też się nim stałam! :)

Loader

Rodzice w dzieciństwie zaszczepili we mnie miłość do gór, która płonie do dziś …

Loader

… niezależnie od pory roku! :)

Loader

Uwielbiam wyprawy rowerowe, po których bezkarnie obżeram się arbuzami :)

Loader

Ostatnio do listy moich pasji dołączyły także narty :)

Loader

Jestem również psią mamą dwóch kochanych hawanek :)

Loader

Naucz się jak jeść abyś już nigdy nie musiała się odchudzać

Loader
Zadzwoń do nasSalon Kosmetyczny